Informacje dnia

Spaces wkracza na nowe rynki

Wroclavia (1)

Globalny dostawca kreatywnych przestrzeni do pracy, będący częścią grupy IWG, otwiera swoje pierwsze biuro we Wrocławiu.

Spaces, coworkingowy dostawca kreatywnej przestrzeni do pracy, wynajął 2 700 mkw. powierzchni w wielofunkcyjnym centrum Wroclavia. W procesie negocjowania warunków najmu Spaces doradzali eksperci JLL. Dewelopera – Unibail-Rodamco-Westfield – reprezentował Knight Frank.

„Wrocław jest drugim po Warszawie miastem w Polsce, gdzie zdecydowaliśmy się na otwarcie naszego biura. Jest to miasto z ogromnym potencjałem, z niską stopą bezrobocia i wysoką siłą nabywczą. Jest to również trzeci, zaraz po Warszawie i Krakowie, największy hub biurowy w Polsce. Wybór Wrocławia wydaje się być dla nas oczywisty. Dodatkowo lokalizacja w jednym z najbardziej odwiedzanym kompleksie w mieście, jakim jest Wroclavia, jest dla nas strzałem w dziesiątkę” – powiedział Klaus Koponen, Spaces.

Wroclavia to centrum łączące funkcję handlową, rozrywkową z nowoczesną ofertą biurową (o powierzchni ponad 8 000 mkw.). Niewątpliwym atutem projektu jest nowoczesna architektura z licznymi przeszkleniami, trójwymiarowymi elewacjami oraz zielenią.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora