Informacje dnia

Sodexo HUB – nowa inicjatywa networkingowa

biznesman
Sodexo uruchomiło nowy projekt – Sodexo HUB – zakładający organizację kameralnych spotkań dla liderów biznesowych, sprzyjających wymianie wiedzy i doświadczeń, a także budowaniu sieci kontaktów.

Premierowe spotkanie zrealizowane było pod koniec maja br. Było ono dedykowane zarządzającym hotelami i dotyczyło tematyki Facility Management w branży hotelowej.

Sodexo HUB to nowa inicjatywa edukacyjno-networkingowa realizowana przez Sodexo Polska, krajowego lidera w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości. Elitarne spotkania ekspertów biznesu mają być platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń w kameralnej atmosferze.

– Jako firma z tak ogromnym doświadczeniem w wielu obszarach biznesu, chcemy podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi – liderami z różnych branż – licząc na wzajemność. Uczestnictwo w spotkaniu takim jak Sodexo HUB to dobra inwestycja, bazująca na samorozwoju, a także na budowaniu i umacnianiu relacji biznesowych. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie to kluczowy element prowadzący do lepszej jakości życia – mówi Norbert Ślusarczyk, Segment Director Corporate Hard FM Poland w Sodexo Polska

Sodexo Polska zapowiada kontynuację cyklu Sodexo HUB, biorąc pod uwagę inne rozliczne obszary ekspertyzy firmy. Wydarzenia będą komunikowane na witrynie Sodexo oraz w mediach branżowych.