Informacje dnia

Seria premier i nowe projekty z najemcami – Stary Browar dynamicznie rozwija ofertę

ben-rosett-10614-unsplash
Powrót do funkcjonowania sklepów w Starym Browarze na przełomie listopada i grudnia połączono z premierami nowych marek i sklepów. Seria otwarć rozpoczeła się od inaugarcji działalności firmowego salonu Tempur Sealy oraz przeprowadzki multibrandu S’portofino do nowej lokalizacji o dwa razy większej powierzchni. W Starym Browarze otwarto również ekskluzywny salon jubilerski M&M Gold, kończy się także remont w butiku Heritage & Tradition Barbour. W przedświątecznym okresie ruszyły nowe pop-upy i stoiska.

Mimo trudnych okoliczności biznesowych i wyzwań, z jakimi zmaga się od miesięcy branża handlowa, Staremu Browarowi w 2020 roku udało się nawiązać współpracę z nowymi markami, a także rozwinąć współpracę z obecnymi najemcami. 28 listopada w Pasażu na poziomie +1 otwarto firmowy salon marki Tempur Sealy – producenta materacy i produktów pościelowych z opatentowanego materiału TEMPUR®. Pprzestronne wnętrze łączy funkcje sklepu i showroomu. Klienci mogą zapoznać się z wyrafinowną technologią materiałów i konstrukcji łóżek, stelaży i materacy oraz skorzystać z konsultacji z doskonale przeszkoloną obsługą.

Tego samego dnia na parterze w Pasażu multibrand S’portofino, działający w Starym Browarze już 11 rok, przywitał klientów w nowej lokalizacji. S’portofino w swoim portfolio skupia modowe i sportowe marki premium, m.in. Bogner, Sportalm, Descente, Moon Boot, Goldbergh, Rossignol, Aeronautica Militare, Deha, Mackage czy Woolrich. Nowe wnętrze zyskało niezwykle efektowną i przemyślaną designerską oprawę. Priorytetem przy projektowaniu aranżacji było dla nas stworzenie odpowiedniego tła dla naszych produktów – mówi Bożena Ślęzak, właścicielka S’portofino. Jesteśmy multibrandem, w ofercie mamy ponad 100 marek premium. Kolekcje, które prezentujemy są różnorodne, szczególnie teraz można to zaobserwować przy bardzo barwnej odzieży narciarskiej. Ważne dla nas było zadbanie, aby wnętrze było wręcz ascetyczne, dzięki temu nasz asortyment staje się głównym bohaterem.

Stary Browar wzbogacił także ofertę jubilerską. Na parterze w Pasażu otwarto salon M&M Gold. Marka oferuje certyfikowane brylanty, biżuterię diamentową, art deco i ekskluzywne projekty wykonywane na indywidualne zamówienia. Stary Browar może się pochwalić szeroką ofertą jubilerską dedykowaną najbardziej wymagającym klientom – mówi Renata Gralec. W naszym Centrum z sukcesem działają m.in. salony Aclari Diamonds czy Rolex. Luksus, jaki swoim klientom proponuje M&M Gold to z jednej strony “magia” diamentów i brylantów. Z drugiej – w ich ofercie znajdują się projekty niepowtarzalne, dostępne w pojedynczych egzemplarzach czy wykonywane na zamówienie. To podejście mocno osadzone w trendach – klient, który chce inwestować w luksus, oczekuje indywidualnego podejścia i prawdziwie wyjątkowego produktu.

W grudniu działalność rozpoczął także sezonowy pop-up ORSKA. Marka w konstruktywny sposób zareagowała na aktualne obostrzenia i bardzo ograniczoną liczbę osób, mogącą przybywać w niewielkim, stałym butiku. W ponad 100-metrowym pop-upie stworzono klimatyczną, nastrojową przestrzeń z kusząco zaaranżowaną ekspozycją autorskiej biżuterii. Marka założona przez projektantkę Annę Orską właśnie w Starym Browarze rozpoczęła drogę do sukcesu. Od lat przy Dziedzińcu działa tu pierwszy flagowy butik brandu. W Atrium na grudzień został też otwarty sklep Carto Store z opakowaniami świątecznymi, artykułami papierniczymi, ozdobami i zabawkami oraz concept store Xmas Pop-Up Poznan z ubraniami i dodatkami niezależnych polskich projektantów.

To nie koniec premier w Starym Browarze; za kilka dni działalność rozpocznie salon Heritage & Tradition Barbour z ubraniami kultowej brytyjskiej marki. Wśród jej fanów jest m.in. rodzina królewska, a do powrotu mody na Barbour przyczynił się sukces produkcji Netflix “The Crown”. Sklep zlokalizowany będzie na parterze w Pasażu, a obok produktów Barbour pojawią się w nim także ubrania i dodatki marek Brühl, Harris Tweed i Lindenmann.

Stary Browar w listopadzie świętował 17. rocznicę otwarcia. Poznańskie Centrum, mimo ograniczeń związanych z pandemią, mijający rok zalicza do bardzo rozwojowych. Premiery nowych marek w tak trudnym okresie to jeden z dowodów na stabilną pozycję rynkową Starego Browaru. Równie istotne są dla nas nowe projekty i przeprowadzki brandów działających w Centrum dłużej – mówi Renata Gralec. Każdy z nowo otwartych salonów wyróżnia nie tylko doskonałej jakości asortyment, ale także wykwalifikowana obsługa z ekspercką wiedzą. Cieszę się, że udało nam się pozyskać do grona najemców marki, które doskonale rozumieją dynamikę zachowań konsumenckich i wiedzą, jak wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Stary Browar jest współczesnym centrum mixed-use – handlowym i kulturalnym – zlokalizowanym w sercu Poznania.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora