Informacje dnia

Rynek inwestycyjny: Prologis rozbudowuje Prologis Park Wrocław V

guilherme-cunha-222318-unsplash

Budynek 2, który znajduje się na terenie Prologis Park Wrocław V, zostanie rozbudowany o 16 500 metrów kwadratowych. Nowa inwestycja została uszyta na miarę dwóch firm.

W Parku powstaje kolejne 9 000 metrów kwadratowych dla firmy NEONET, ogólnopolskiej sieci salonów ze sprzętem elektronicznym, akcesoriami komputerowymi i telefonami komórkowymi oraz artykułami gospodarstwa domowego. Nowy najemca zajmie łącznie blisko 27 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

Kolejnych 7 500 metrów kwadratowych powierzchni powstaje dla nowego klienta Prologis – firmy Bowman Ingredients z Wielkiej Brytanii, wiodącego, globalnego dostawcy panierek i marynat do mrożonych oraz chłodzonych mięs, ryb, owoców morza i warzyw.

 

“Ten kontrakt to potwierdzenie, że Prologis Park Wrocław V cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród nowych jak i obecnych Klientów tego parku. Okazuje się, że dwóch tak różnych Klientów, o tak odmiennych potrzebach i oczekiwaniach można z powodzeniem ugościć w jednym nowoczesnym budynku magazynowo – produkcyjno – biurowym. Obie powierzchnie są w pełni dostosowane do profilu działalności i potrzeb dwóch firm, ale wszystko mieści się pod jednym dachem”– powiedziała Magdalena Kostjan, leasing manager Prologis w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora