Informacje dnia

Rynek inwestycyjny: biurowce Chmielna 89 w Warszawie i Tischnera Office w Krakowie w portfelu nowego właściciela

CH89_Panorama
Projekty biurowe zrealizowane przez Cavatina Holding S.A. trafią w ręce nowego właściciela. Warszawski biurowiec Chmielna 89 oraz Tischnera Office w Krakowie, powiększą portfolio firmy Globalworth Poland. Łączna powierzchnia obu projektów to blisko 60 tys. metrów kw. powierzchni.

Chmielna 89 w Warszawie oraz jeden z największych krakowskich biurowców Tischnera Office, są kolejnymi budynkami, które w tym roku przechodzą w ręce nowego inwestora.

Nabywcą budynków Chmielna 89 w Warszawie oraz Tischnera Office w Krakowie jest Globalworth Poland, największy inwestor biurowy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Finalizacja transakcji powiększy portfel nieruchomości Globalworth Poland do liczby 23 obiektów o łącznej powierzchni ponad 600 tys. metrów kw.

– Chmielna 89 w Warszawie oraz Tischnera Office w Krakowie, podobnie jak inne obiekty komercyjne wchodzące w skład portfolio Cavatina Holding S.A. wyróżnia wyjątkowa architektura, znakomite lokalizacje oraz energooszczędne rozwiązania technologiczne. Nasze realizacje w Warszawie i Krakowie zyskały już uznanie w krajowych jak i zagranicznych konkursach, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Wierzymy, że jakość, która stoi za naszymi inwestycjami biurowymi, podnosi poprzeczkę nie tylko dla projektów realizowanych w stolicy czy dużych miastach regionalnych, ale dla obiektów komercyjnych w całej Polsce. Jesteśmy przekonani, że włączenie naszych projektów do portfolio Globalworth wzbogaci jego ofertę i spotka się z dobrym przyjęciem nowych użytkowników. – komentuje Daniel Draga, Członek Zarządu Cavatina Holding S.A.

Cavatina Holding S.A. jest dynamicznie zwiększającym swoje portfolio deweloperem na rynku nieruchomości komercyjnych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora