Informacje dnia

Rusza budowa słonecznego osiedla w Poznaniu – Soleil de Malta

Soleil de Malta_4
Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna prace budowlane na osiedlu Soleil de Malta, znajdującego się na poznańskiej Łacinie. Generalnym wykonawcą realizującym inwestycję przy ul. Milczańskiej jest Erbud S.A. – renomowana i doświadczona firma na rynku budowlanym.

W ofercie znajdują się zarówno mniejsze mieszkania o powierzchni 25 metrów kw., jak i przestronne apartamenty o wielkości ponad 120 metrów kw.. Aktualnie na terenie Soleil de Malta prowadzone są roboty ziemne – wykopy pod halę garażową. Inwestycja ma być oddana do użytku w 2021 roku.

W pobliżu Soleil de Malta nie brakuje punktów handlowo-usługowych, siłowni oraz przedszkoli i szkół dla najmłodszych mieszkańców. Przyszli mieszkańcy będą mieli również niedaleko do Galerii Malta oraz szykownego centrum handlowego Posnania. Niewątpliwym atutem powstającego osiedla jest sprawna komunikacja z centrum miasta. Z okolicy, w której mieści się Soleil de Malta, do ścisłego centrum Poznania można dostać się komunikacją miejską w zaledwie kilka minut. Natomiast tym, którzy korzystają z samochodów, pokonanie tej trasy zajmie mniej niż kwadrans.

Bouygues Immobilier Polska obecny jest w Poznaniu od 2016 roku, a Soleil de Malta jest trzecią inwestycją dewelopera w tym mieście.