Property Journal

Logo Property-Journal

Współczesny europejski magazyn prezentujący rynek nieruchomości w Polsce, w Europie i na świecie a także szeroką wiedzę, analizy, raporty i trendy na rynku nieruchomości komercyjnych, zabytkowych i mieszkaniowych.

Jest to kompendium bieżącej wiedzy dla inwestorów, deweloperów i pozostałych uczestników obrotu nieruchomościami.

W Property Journal przedstawiane są oferty agencji państwowych, urzędów miast i gmin, agencji nieruchomości i innych podmiotów działających na rynku polskim i zagranicznym. Można tam znaleźć tak unikatowe nieruchomości jak pałace, zamki, kamienice, tereny inwestycyjne, biurowce, hale magazynowe,  jak również luksusowe apartamenty i lofty.

Międzynarodowy kilkunastoosobowy zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje i przekazy były zawsze rzetelne, aktualne i na wysokim poziomie merytorycznym.

Property Journal jest na rynku już 24 lata. Jest dostępny w salonach prasowych: EMPIK, InMEDIO, RUCH, KOLPORTER, ponadto jest dystrybuowany na wielu imprezach targowo- konferencyjnych, w tym na największych targach inwestycyjnych w Europie: MIPIM w Cannes oraz EXPO REAL w Monachium.

Property Journal jest również patronem medialnym wielu wydarzeń poświęconych rynkowi nieruchomości w Polsce i za granicą.

„Property Journal” to również portal informacyjny propertyjournal.pl poświęcony najbardziej gorącym i aktualnym wiadomościom z rynku inwestycyjnego i finansowego.

więcej informacji: www.propertyjournal.pl