Z życia spółek

Pradera nawiązuje współpracę z GNRR w CH Osowa Gdańsk

GNRR w CH Osowa
Pradera, wiodący na rynku specjalistyczny fundusz zarządzający aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji o łącznej powierzchni ponad 1,3 miliona m2, (w tym 9. centrów handlowych w Polsce), informuje, że powołała w imieniu Pradera Central & Eastern Fund („PCEF”) firmę GNRR jako nowego partnera Centrum Handlowego Osowa w Gdańsku.

Jako agent Centrum Handlowego Osowa, GNRR będzie wspierać działania związane
z komercjalizacją C.H. Osowa w obszarze lokalnego biznesu oraz sklepów specjalistycznych. Firma GNRR w tym roku będzie obchodzić 20-lecie i ma w swoim dorobku bogate doświadczenie w obszarze komercjalizacji obiektów handlowych oraz centrów specjalistycznych. Z sukcesem przeprowadziła wiele projektów w obrębie branży meblarsko-wnętrzarskiej i nawiązała długofalowe relacje z klientami w tym sektorze.

Koncepcja zwrócenia się ku lokalnym przedsiębiorcom i salonom specjalistycznym ma wyróżnić Galerię Osowa na arenie pomorskich centrów handlowych i zróżnicować ofertę kierowaną dla obecnych i przyszłych klientów C.H. Osowa.

W centrum funkcjonuje już także strefa biznesowa, w której najemcy zainteresowani otwarciem swojego biznesu mogą osobiście zapoznać się z ofertą i omówić warunki najmu z przedstawicielami firmy GNRR.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. (hipermarket) należąca do funduszu HANSAINVEST Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A.