Informacje dnia

Poznański kompleks Business Garden przyciąga najemców

BusinessGardenPoznan (2)Business Garden zyskał kolejnych najemców. Vastint Poland, który jest inwestorem i czuwa nad komercjalizacją kompleksu, zyskał dla swojego obiektu kolejnych najemców.

Powierzchnie biurowe zostaną zajęte przez Homag Polska, Zodiak Gym oraz sieć sklepów dyskontowych z branży spożywczej. W sumie w nowoczesnym kompleksie wynajęto niemal 3 tysiące metrów kw. powierzchni biurowej.

„Liczymy, że niebawem zostaną podpisane dwie kolejne umowy najmu, zamykające proces komercjalizacji pierwszego etapu inwestycji. Prowadzone są także rozmowy z potencjalnymi klientami zainteresowanymi zasiedleniem budynków realizowanych po sąsiedzku w ramach drugiego etapu. Oddanie do użytku nowej części kompleksu przewidziane jest w pierwszym kwartale przyszłego roku. Ze względu na efektywny plan pięter i skalę projektu, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do potrzeb zarówno nowych najemców, jak i wesprzeć rozwój obecnych użytkowników, umożliwiając im ekspansję działalności w ramach projektu” – mówi Magdalena Makuch, Leasing Manager Vastint Poland.
Business Garden mieści się na poznańskim Marcelinie. Kompleks ma składać się z dziewięciu budynków o łącznej powierzchni ponad 88 000 m2.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora