Informacje dnia

Pierwsza mobilna tężnia stanęła w mokotowskim EMPARK-u

Tężnia Zdrój 2

IMMOFINANZ, właściciel mokotowskiego EMPARK-u, w ramach rozbudowy oferty około-biurowej, oficjalnie udostępnił pracownikom kompleksu biurowego, ale i okolicznym mieszkańcom, pierwszą w Polsce mobilną wersję tężni solankowej.

Projekt mobilnej tężni wpisuje się w strategię marketingową firmy oraz aktualny trend związany z rozwojem usług pro-zdrowotnych, popularnie nazywanych także wellness, dla sektora nieruchomości komercyjnych. Tężnia Zdrój™ (oficjalna nazwa tężni) w EMPARK-u jest realizowana we współpracy z firmą HealthDesk, tj. partnerem biznesowym IMMOFINANZ w zakresie świadczenia tego typu usług.

Pierwsza w Polsce mobilna wersja tężni solankowej stanęła w strefie letniej, między budynkami EMPARK-u 8 sierpnia i pozostanie w tym miejscu przez najbliższe trzy miesiące. Posiada ona ponad 6 metrów długości oraz 2,5 metra wysokości, a łącznie ze znajdującym się w niej roztworem solanki waży ponad 5 ton. Strefa najskuteczniejszego działania mgiełki solankowej wytwarzanej przez tężnię sięga promienia ok. 20 metrów, a tym samym z inhalacji (na specjalnie dedykowanych leżakach) w tym samym czasie może korzystać do 70 osób.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora