Informacje dnia

Parku logistyczny Hines zatrzymuje przy sobie najemcę

Distribution Park Portfolio Toruń_1

Cereal Partners Poland Toruń – Pacific („Cereal Partners Poland”) przedłużył dotychczas obowiązującą umowę najmu w obiekcie do 2027 roku. Spółka jest częścią grupy Cereal Partners Worldwide, utworzonej przez światowych liderów branży spożywczej – Nestlé oraz General Mills.

„Lokalizacja obiektu blisko naszych fabryk i dobra relacja jakości powierzchni magazynowej do zaoferowanej ceny zdecydowały o przedłużeniu umowy. Ta decyzja wynika z naszej strategii na najbliższe lata. Płatki śniadaniowe i zbożowe batoniki Nestlé, wytwarzane w fabrykach Cereal Partners Poland w Toruniu i Lubiczu, trafiają w głównej mierze na eksport. Magazyn wysokiego składowania w Grębocinie jest dobrym miejscem nie tylko do przechowywania odpowiedniego zapasu wyrobów gotowych, ale i do kompletowania wysyłek dla naszych kontrahentów. Nie bez znaczenia są też dotychczasowe dobre doświadczenia ze współpracy z dostawcą powierzchni magazynowej” – komentuje Tomasz Rutkowski, przedstawiciel Cereal Partners Poland Toruń – Pacific.

DP Portfolio Toruń to inwestycja typu build-to-suit, zrealizowana z przeznaczeniem dla konkretnego najemcy. Dzięki temu marka Cereal Partners Poland obecna jest w obiekcie od 2010 roku, czyli od początku jego funkcjonowania, zajmując całość dostępnej powierzchni – 30 308 metrów kwadratowych.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora