Informacje dnia

Osiedle Słoneczne Wzgórza w Gdańsku – ostatni etap inwestycji z pozwoleniem na budowę

Sloneczne Wzgorza3

Etap H osiedla Słoneczne Wzgórza uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę, a więc deweloper – Budner Inwestycje, rozpoczął przygotowania ostatniego, ósmego etapu inwestycji.

Etap H stanowi zwieńczenie jednej z najpopularniejszych w ostatnich latach inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku. Kolejne etapy osiedla, sukcesywnie realizowane od 2008 roku, utworzyły bardzo udaną tkankę miejską. Słoneczne Wzgórza powstały w doskonale skomunikowanej dzielnicy  Gdańska – Ujeścisku, i są powszechnie znane jako idealne miejsce do życia, nie tylko dla rodzin z dziećmi. Na samym osiedli są 24 lokale z usługami, a wokół istnieje wiele innych, wśród których są wszystkie funkcje, jakie tworzą przyjazną do życia dzielnicę.

W czterech pięciokondygnacyjnych budynkach znajdzie się w sumie około 200 mieszkań o powierzchni od 31 do 82 metrów kwadratowych i o zróżnicowanych układach. W podziemnej hali garażowej znajdą się 102 miejsca parkingowe, komórki lokatorskie i miejsca na rowery. Bezpośrednie otoczenie budynków zostanie zagospodarowane elementami nowoczesnej małej architektury wkomponowanej w zieleń. Z myślą o najmłodszych na zielonym dziedzińcu zaprojektowano plac zabaw.

Przez cały okres budowy Słonecznych Wzgórz wsłuchiwaliśmy się w oczekiwania kolejnych mieszkańców osiedla. Pozwoliło to nam zapewnić dotychczasowym, jak i przyszłym ich lokatorom nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zapewniamy komfort życia i wysoką jakość przestrzeni do zamieszkania. Z wieloma klientami związaliśmy się na lata. Rozwiązania, które proponujemy w kolejnych etapach budowy powodują, że z rozwojem ich rodzin kupują u nas kolejne mieszkania, chcąc korzystać z doskonałej lokalizacji, jednak większej powierzchni do życia. – mówi Iwona Góral, kierownik ds. sprzedaży.

mat.pras.