Informacje dnia

Ogromne zainteresowanie Motylarnią w Galerii Północnej

Motylarnia_Galeria Północna_1

Galeria Północna wprowadziła kolejną nietypową atrakcję dla swoich klientów. Na pierwszym piętrze galerii powstała Motylarnia. Jest to pierwsze takie miejsce nie tylko w Warszawie, ale i na Mazowszu. Wyjątkowe gatunki motyli egzotycznych można oglądać już od połowy lipca.

Oferta rekreacyjna Galerii Północnej regularnie powiększa się o nowe atrakcje nawiązujące do natury i ekologii. W połowie lipca mieszkańcy warszawskiej Białołęki zyskali kolejną propozycje spędzenia wolnego czasu w postaci Motylarni. Na pierwszym piętrze galerii klienci mogą podziwiać wyjątkowe gatunki motyli egzotycznych z różnych zakątków świata, głównie z Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, a także z Australii czy Afryki.

„Galeria Północna należy do najchętniej wybieranych centrów handlowych przez rodziny z dziećmi, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dopasować ofertę handlową i rekreacyjną do tej grupy klientów. Zainteresowanie otwartą w połowie lipca Motylarnią jest ogromne. To bez wątpienia dowód na to, że ta atrakcja spełniła oczekiwania naszych klientów, którzy – by zobaczyć te niezwykłe owady – przyjeżdżają nawet z najdalszych dzielnic Warszawy”– powiedziała Agnieszka Nowak, Dyrektor Galerii Północne.

W Motylarni panuje specjalny mikroklimat stwarzający motylom idealne warunki do życia.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora