Informacje dnia

Nowoczesne mieszkania w Gdańsku, czyli Młoda Morena Park II


Na kameralnym osiedlu Młoda Morena Park II realizowanym przez Dekpol w Gdańsku powstają mieszkania na sprzedaż wyposażone w nowoczesny system sterowania ogrzewaniem i oświetleniem eHOME control. Urządzeniem sterować można za pomocą smartfona lub tabletu. System nie tylko zwiększa komfort użytkowania mieszkania, ale także pozwala na obniżenie zużycia energii cieplnej i elektrycznej.

Osiedle Młoda Morena Park II powstaje w gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo, popularnie zwanej Moreną i stanowi nowoczesny kompleks składający się z 8 kameralnych budynków, z których każdy mieści w sobie jedynie 4 przestronne mieszkania. To idealna propozycja dla ceniących prywatność miłośników natury, ale także dla tych, którzy lubią innowacyjne rozwiązania „SMART”.

W cenie mieszkania nabywcy lokali na osiedlu Młoda Morena Park II otrzymają system eHOME control, którego zadaniem jest zwiększenie poczucia komfortu mieszkańców i redukowanie wydatków na media. Intuicyjne rozwiązanie wyposażone jest w szereg funkcji i pozwala m.in. na zarządzanie oświetleniem i ogrzewaniem mieszkania.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora