rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nowe apartamenty pod opieką Rent like home – otwiera się wrocławski oddział marki

Lloyd Group_Mat. prasowy

Operator najmu krótkoterminowego Rent like home rozpoczyna działalność na wrocławskim rynku nieruchomości. Marka, wchodząca w skład Lloyd Group, pozyskała do obsługi między innymi apartamenty w prestiżowej inwestycji Angel River, które wynajmowane są pod nazwą River City Apartments.

Wrocław jest czwartym miastem, w którym Rent like home rozwija swoje usługi. Marka zarządza nie tylko apartamentami wchodzącymi w skład River City Apartments, ale również innymi, zlokalizowanymi nieopodal centrum stolicy Dolnego Śląska. W najbliższych miesiącach portfolio będzie sukcesywnie rozszerzane.

Inwestycja Angel River znajduje się przy ul. Walońskiej w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Oławy. Najemcy oraz właściciele nieruchomości mają do dyspozycji przestrzeń z efektownymi przeszkleniami, które zapewniają odpowiednie nasłonecznienie apartamentów przez cały rok, oraz wyjątkowy widok na całą panoramę Wrocławia. Ponadto mogą korzystać z wielu udogodnień: przestronnego lobby ze strefą spotkań, miejsc postojowych w garażu podziemnym dla gości, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, pomieszczeń na rowery. Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską zajmuje jedynie 10 minut.

Działalność w stolicy Dolnego Śląska rozpoczynamy, mając w ofercie doskonale zlokalizowane apartamenty w wysokim standardzie. Czerpiemy z rozwiązań wypracowanych przez bardziej doświadczone oddziały, dzięki czemu rozwój wrocławskiego biura przebiega bardzo sprawnie – powiedziała Natalia Gołębiowska, dyrektor lokalnego oddziału Rent like home.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora