Informacje dnia

Na działce o powierzchni prawie 19 600 m. kw. powstanie Vendo Park

Vendo Park Łask_wizualizacja
Trei Real Estate GmbH (Trei), deweloper z ponad 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, dynamicznie rozwija sieć parków handlowych.

Do końca roku Trei powiększy swoje portfolio o kilka obiektów, budowanych pod wspólną marką Vendo Park, w tym zrealizuje inwestycję w Łasku.

W Łasku, na działce o powierzchni prawie 19 600 metrów kw., toczą się prace budowlane obejmujące m.in. wykonanie konstrukcji budynku, roboty sieciowe oraz przygotowanie terenu pod parking. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem. Mieszkańcy będą mogli zrobić pierwsze zakupy w listopadzie, kiedy to planowane jest oficjalne otwarcie parku handlowego.
Vendo Park powstaje przy ulicy Warszawskiej w Łasku i dostarczy ok. 4 500 metrów kw. nowoczesnej powierzchni handlowej.

„Nasze Vendo Parki zapewniają mieszkańcom maksymalną wygodę w szybkich, codziennych zakupach oraz dostarczają kompleksową ofertę. Na tle innych obiektów handlowych wyróżnia je prosta konstrukcja – są to jednokondygnacyjne budynki, dzięki czemu klienci wchodzą do wybranego sklepu bezpośrednio z poziomu parkingu i nie tracą czasu na poszukiwania wybranej marki, jak dzieje się to w przypadku dużych galerii” – Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.