Informacje dnia

Międzynarodowe Targi Światła i Elektrotechniki

Targi Światło i Elektrotechnika 2018_materiały prasowe
Światło ma często decydujący wpływ na efekt końcowy aranżacji. Dlatego sztuką jest jego odpowiedni dobór.

Rola światła i jego praktyczne zastosowanie nie tylko w domu, ale i w architekturze miast, a także tematyka najnowszych technologii będą poruszane w dniach 13-15 marca 2019 roku, podczas międzynarodowych Targów Światło i Elektrotechnika, a także w ramach 3. edycji Wnętrza Otwartego by Justyna Smolec.

Już w marcu Warszawa zmieni się w centrum wydarzeń skupiających branżę oświetleniową i elektrotechniczną z całego świata, a to za sprawą organizowanych 13-15 marca 2019 roku w warszawskim Centrum EXPO XXI, Targów Światło i Targów Elektrotechnika. To jedyna okazja, by w jednym miejscu zapoznać się z najnowszą ofertą kilkuset polskich i zagranicznych firm, zobaczyć premierowe produkty, innowacyjne rozwiązania i technologie oświetleniowe, których nadrzędną rolą jest poprawa komfortu życia, dbałość o środowisko, funkcjonalność i użyteczność.

„Targi Światło i Elektrotechnika, które organizujemy nieprzerwanie od ponad 25 lat to z jednej strony wydarzenie o charakterze wystawienniczym, na którym znajdziemy innowacyjne, energooszczędne i jakościowo dobre produkty, będące nierzadko efektem współpracy producent – projektant. Z drugiej strony, targi to kompleksowy program szkoleń, warsztatów i paneli dyskusyjnych skierowanych do architektów i projektantów wnętrz oraz specjalistów branży elektrycznej. Nasze targi mają charakter branżowy, ale nie zabraknie również elementów dedykowanych osobom spoza środowiska, planujących urządzanie swojego domu, mieszkania lub po prostu zainteresowanych tematem oświetlenia. Znajdą oni wiele inspiracji m.in. w strefie Wnętrza Otwartego, zaaranżowanego przez arch. Justynę Smolec, a także na wystawach podsumowujących konkursy, „Rytm Światła dom marzeń” i „Lampa OLED dla potrzeb rekreacji i turystyki” – mówi Kamilla Walicka, organizatorka międzynarodowych Targów Światło.