Informacje dnia

Manufaktura w Łodzi pozyskała nowego najemcę


heidi-sandstrom-466619-unsplashManufaktura zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne podczas rodzinnych zakupów są wygoda i bezpieczeństwo, dlatego zarządca wprowadził wiele usług dodatkowych dla rodzin, szczególnie tych z małymi dziećmi.

Silnym punktem Manufaktury są sklepy z modną odzieżą dla przyszłych mam, ubraniami i obuwiem dla dzieci i młodzieży, a także sklepy z zabawkami. Wśród usług dedykowanych najmłodszym, króluje Fryzjerek – salon przygotowany na strzyżenie najbardziej wybrednych małych klientów.

Do szerokiego portfolio sklepów dziecięcych dołączył właśnie salon Newbie proponujący ponadczasową kolekcję ubranek dla niemowląt i dzieci. – Gdy tworzyliśmy strategię rozwoju i ekspansji, Manufaktura pojawiła się na naszym planie jako jedna z pierwszych lokalizacji – mówi Agnieszka Skrybant-Jaworska, country manager marki KappAhl. – Poza tym, Manufaktura to nowoczesne i unikalne centrum handlowe. Znane marki, rosnąca ciągle liczba odwiedzających, szereg atrakcji dla dzieci.

Salon Newbie w Manufakturze, to niewielki, ale bardzo jasny i przez to przestronny sklep, którego wnętrze zaaranżowano tak, by ułatwić zakupy także mamom z wózkami.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora