Informacje dnia

Logicor powierzył międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield zarządzanie swoim portfelem nieruchomości logistycznych

zuzanna_paciorkiewicz_cushman_wakefield
W skład portfela firmy Logicor wchodzi 47 nieruchomości logistycznych na terenie Polski, Węgier, Rumunii, Czech i Słowacji.

Logicor powierzył międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield zarządzanie swoim portfelem obejmującym nieruchomości logistyczne o łącznej powierzchni ponad 1,7 mln m kw. w kilkudziesięciu lokalizacjach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Portfel obejmuje 33 parki logistyczne o powierzchni blisko 1,3 mln m kw. w Polsce, zlokalizowane w okolicach Warszawy, w regionie Polski Centralnej, Wrocławia, Śląska, Krakowa, Rzeszowa i Poznania. Kolejne osiem parków logistycznych (175,6 tys. m kw.) znajduje się na Węgrzech, cztery (159 tys. m kw.) w Rumunii, jeden (64,1 tys. m kw.) w Czechach oraz jeden (26 tys. m kw.) na Słowacji.

Za obsługę portfela firmy Logicor będzie odpowiedzialna Zuzanna Paciorkiewicz, Dyrektor Operacyjny działu Asset Services Polska w firmie Cushman & Wakefield, która będzie nadzorować pracę zespołów w Warszawie, Budapeszcie, Pradze i Bukareszcie oraz pracowników w terenie.