Z życia spółek

Kompleks Moje Miejsce na warszawskim Mokotowie będzie zarządzany przez Colliers International

Moje Miejsce kompleks

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, objęła w zarządzanie pierwszy budynek biurowy powstający w ramach kompleksu Moje Miejsce na warszawskim Mokotowie.

Moje Miejsce to zespół kameralnych budynków mieszkaniowych i biurowych realizowanych przez firmę Echo Investment na Dolnym Mokotowie w Warszawie.

W ramach inwestycji powstają m.in. dwa biurowce o łącznej powierzchni 34 tys. metrów kw. Pierwszy z nich – którym zarządzać będzie firma Colliers International – zapewni prawie 15 tys. metrów kw. powierzchni biurowej i 2,9 tys. metrów kw. handlowo-usługowej. Oba budynki wyposażono w zielone dziedzińce i tarasy, infrastrukturę dla rowerzystów oraz nowoczesne technologie i udogodnienia.

— Moje Miejsce to pierwszy, i mam nadzieję nie ostatni projekt, którym zarządzamy dla firmy Echo Investment. Dzięki przejęciu go w zarządzanie portfel naszych nieruchomości wzbogacił się o kolejną prestiżową inwestycję, a grono naszych klientów powiększyło się o nowego, renomowanego dewelopera — mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Colliers International.