Informacje dnia

Kompleks biurowy Business Garden Wrocław z agentem wyłącznym

Wrocław Business Garden

Firma doradcza Savills została wybrana na agenta wyłącznego ds. wynajmu powierzchni biurowej w trzech budynkach kompleksu Business Garden Wrocław należących do funduszu ISOC Group. Od połowy 2019 r. Savills pełni również funkcję zarządcy pierwszej fazy inwestycji.

Kompleks Business Garden Wrocław łącznie oferuje 117 000 metrów kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, co czyni go największym parkiem biurowym w mieście i trzecim pod tym względem w całej Polsce. Deweloperem inwestycji jest firma Vastint. Pierwsza faza projektu licząca 38 700 metrów kw. została zakupiona przez filipińskiego inwestora w maju 2019 r.

W trzech budynkach kompleksu Business Garden Wrocław, którymi opiekuje się Savills, pracuje blisko 4 tys. osób. Dział zarządzania nieruchomościami firmy aktywnie dba o społeczność pracowników obiektu organizując dla niej szereg aktywności. W ostatnim czasie najemcy mogli wziąć udział m.in. w warsztatach projektowania lasów w słoiku, zajęciach jogi i krav magi, a także skorzystać z serwisu narciarskiego czy obejrzeć wspólnie film w ramach kina pod gwiazdami.

„Na wiosnę w obiekcie zwolni się moduł o powierzchni ok. 1000 metrów kw. To tym samym niepowtarzalna szansa dla firm, które chciałyby mieć biuro w tak atrakcyjnej lokalizacji i dołączyć do społeczności Business Garden Wrocław. Inwestycja ta to jednocześnie kolejny kompleks biurowy, którym mamy okazję opiekować się całościowo, osiągając efekt synergii poprzez połączenie usług wynajmu powierzchni i zarządzania nieruchomością” – powiedział Daniel Czarnecki, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora