Informacje dnia

Kolejna inwestycja 7R trafia do portfela SELP

7R City Flex Lodz I
Deweloper 7R sfinalizował sprzedaż do SELP (SEGRO European Logistics Partnership) magazynu 7R City Flex Łódź I przy ul. Rokicińskiej. To już trzeci projekt, po 7R City Flex Łódź II przy ul. Transmisyjnej oraz 7R Park Wrocław, który trafia do portfela zarządzanego przez SEGRO.

Nowo zakupiony magazyn, który zmienił nazwę na SEGRO Business Park Łódź Wschód, oferuje łączną powierzchnie 8 500 mkw. i jest w 100% skomercjalizowany. Oprócz funkcji magazynowej obiekt daje możliwość wykorzystania powierzchni na potrzeby lekkiej produkcji, działalności handlowo-wystawienniczej oraz aranżacji wysokiej klasy przestrzeni biurowej.

„Wraz z prężnym rozwojem miasta Łodzi oraz rosnącymi potrzebami klientów rośnie również łódzki portfel nieruchomości SELP, zarządzanych przez SEGRO. Miejskie parki stają się siłą napędową rynku logistycznego i właśnie w tym obszarze chcemy intensywnie rozszerzać naszą ofertę. Zakup nieruchomości od 7R idealnie wpisuje się w naszą strategię wzrostu w kluczowych lokalizacjach o największym potencjale związanym zarówno z wielkością lokalnego rynku, jak i z coraz lepszą infrastrukturą drogową.” – powiedziała Bożena Krawczyk, Dyrektor ds. Inwestycji SEGRO.

W transakcji 7R doradzały firmy JLL oraz Wolf Theiss, SELP był reprezentowany przez kancelarię Dentons oraz Arcadis.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora