Informacje dnia

Inwestycja Karuzela w Ełku rozkręciła się na dobre

Karuzela Ełk 2

W dniu 10 grudnia 2019 roku, w obecności władz Ełku odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę centrum handlowego Karuzela. Otwarcie obiektu planowane jest na IV kwartał 2020 roku. Inwestorami są Karuzela Holding i Mitiska REIM, a generalnym wykonawcą – CFE Sp. z o.o.

Karuzela w Ełku to jeden z największych projektów będących efektem współpracy belgijskiego inwestora Mitiska REIM oraz polskiego dewelopera Karuzela Holding.

– Karuzela w Ełku to nasza pierwsza, wspólna inwestycja z Mitiska REIM w Polsce. Realizujemy ciekawy format centrum, który na pewno spełni oczekiwania mieszkańców Ełku – podkreśla Grzegorz Pękalski, Prezes Zarządu Karuzela Holding. – Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, co wynika z potencjału samego miasta, jak również planowanych inwestycji infrastrukturalnych w regionie. Karuzelę w Ełku wyróżniać będzie wiele. Są to przede wszystkim: łatwa dostępność komunikacyjna, duża oferta handlowa, największy w regionie i najnowocześniejszy hipermarket oraz duży, jednopoziomowy parking. Mogę śmiało powiedzieć, że z dniem dzisiejszym staliśmy się oficjalnie integralną częścią tego miasta – dodaje Grzegorz Pękalski.

W ramach inwestycji na działce przy ulicy Przemysłowej zrealizowany zostanie kompleks budynków o powierzchni ponad 21 000 mkw. które razem z istniejącym sklepem Castorama będą stanowiły obszar o największej koncentracji handlu w regionie.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora