Informacje dnia

INPRO S.A. uruchomiło sprzedaż nowej inwestycji Ostoja w Rumi

Ostoja

INPRO S.A. uruchomiło sprzedaż nowej inwestycji Ostoja. Kameralny kompleks budynków mieszkalnych powstanie w Rumi, zaledwie 25 minut od centrum Gdyni. W ofercie dewelopera w I etapie pojawiło się 138 lokali o powierzchni od 40 metrów kw. do 80 metrów kw. Prace związane z przygotowaniem terenu pod inwestycję już się rozpoczęły, a zakończenie budowy osiedla jest zaplanowane na 30 lipca 2021 roku.

Osiedle Ostoja obejmie II etapy, w których powstanie w sumie 11 budynków mieszkalnych oraz trzy hale garażowe. W ramach I etapu kameralnego kompleksu zaprojektowano 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdzie się 138 mieszkań o powierzchni od 40 metrów kw. do 80 metrów kw. oraz dwie naziemne hale z miejscami postojowymi. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 156 zł brutto za metr kwadratowy.
W II etapie zaplanowano 5 budynków oraz 1 halę garażową. Mieszkańcy osiedla mogą również nabyć na wyłączność miejsca postojowe naziemne, które będą zlokalizowane na odrębnej działce drogowej. Termin zakończenia realizacji I etapu inwestycji jest zaplanowany na 30 lipca 2021 roku. Za projekt architektoniczny osiedla Ostoja odpowiada pracownia MS 15 Architektura z Gdyni, funkcję Generalne Wykonawcy pełni Inpro S.A.