rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

II etap Osiedla Awangarda otrzymał pozwolenie na użytkowanie

osiedle awangarda

Wkrótce powiększy się grono mieszkańców nowoczesnego osiedla, które powstaje w sąsiedztwie zabytkowego Fortu Bema. Na początku czerwca firma Profbud uzyskała pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu Osiedla Awangarda, położonego na ulicy Waldorffa w Warszawie.

W ramach drugiej części inwestycji powstało 66 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań, które zlokalizowane zostały w dwóch III i V piętrowych kameralnych budynkach.
Zgodę na użytkowanie drugiego etapu inwestycji deweloper Profbud otrzymał już po dwóch latach intensywnych prac, na początku czerwca 2018 roku. W drugiej części osiedla, tak jak w przypadku tej pierwszej, na zasadzie symetrycznego podobieństwa, powstały dwa budynki trzy- i pięciopiętrowe. Znalazło się w nich łącznie 66 lokali, o powierzchniach od 33 do 216 metrów kw.

Osiedle Awangarda to jeden z najbardziej wymagających projektów jakie mieliśmy okazję tworzyć. Naszym celem było stworzenie wyjątkowego osiedla w klimatycznym miejscu. Zależało nam, aby nieruchomość wyróżniała się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i oryginalnym designem. Mamy nadzieję, że nowe lokale, do których już niebawem wprowadzą się pierwsi mieszkańcy będą stanowić pewnego rodzaju enklawę, w samym sercu malowniczego Bemowa„. – skomentowała Zofia Brodowicz, dyrektor handlowy Profbud.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora