Konferencje

Hybrydowy model pracy się sprawdza

adgar-01
Firma Devire przeprowadziła badanie nt hybrydowego systemu pracy. Wynika z nich, że przypadł on do gustu wielu Polakom.

Jak wynika z badania firmy Devine, aż 61 proc. pracowników chce pracować w modelu hybrydowym. Pracę zdalną, z domu chciałoby natomiast wykonywać zaledwie 15 proc. ankietowanych.
O perspektywach dla rynku powierzchni biurowych debatowali uczestnicy webinaru, który pod koniec maja odbył się z inicjatywy Adgar Poland.
W webinarze udział wzięli: Monika Szelenberger, Head of Leasing and Asset Management z Adgar Poland, Katarzyna Kozieł, Kierownik Zespołu ds. Administracji w Link 4, Marta Pryczkowska – Gbiorczyk, Business Development Manager z Kinnarps oraz Wiktoria Brożek, Lider zespołu Construction & Property w firmie rekrutacyjnej i outsourcingowej Devire. Moderatorem dyskusji był Bartosz Dobrowolski z Proptech Expert.

„Dobre relacje buduje się w oparciu o wzajemne zrozumienie. Wspieramy naszych klientów poprzez zagwarantowanie bezpieczeństwa, stabilizacji, a w obecne sytuacji również zapewnienie elastycznych warunków najmu, które dadzą naszym partnerom komfort optymalizacji kosztów i odłożenia kluczowych decyzji w czasie” – mówi Monika Szelenberger z Adgar Poland.