Informacje dnia

Hotel Number One z nową ofertą

lobby HN1

Hotel Number One zlokalizowany jest na Starym Mieście w Gdańsku. Hotel opracował nową ofertę skierowaną do swoich klientów.

Zlokalizowany w centrum Gdańska Hotel Number One zaprasza turystów na ferie zimowe. W ramach nowej oferty obiekt proponuje pobyty z pełnym wyżywieniem i mocą atrakcji dla gości m.in. animacjami dla dzieci, warsztatami kulinarnymi z udziałem szefa kuchni oraz wieczorami filmowymi z gorącą czekoladą. Hotel przygotował na ten okres także darmowe pobyty dla dzieci poniżej 12 roku życia.

Hotel Number One mieści się w samym centrum Gdańska, nad malowniczym brzegiem rzeki Motławy. Obiekt udziela noclegów od 2017 r. i cieszy się wysokimi ocenami wśród odwiedzających.

„Utarło się przekonanie, że ferie zimowe należy spędzać w górach, jednak nie każdy musi być fanem szaleństwa na stokach narciarskich i górskich wędrówek. Ponadto, dla mieszkańców miejscowości położonych bliżej północnych krańców Polski, a także tych pochodzących z centralnie zlokalizowanych miast dojazd do kurortów położnych na południu kraju może okazać się długi i męczący. My zachęcamy do odkrywania uroków zimowego Gdańska, który wyjątkowo magicznie prezentuje się o tej porze roku. Ferie w Hotelu Number One to nie tylko możliwość korzystania z szeregu atrakcji turystycznych w Trójmieście, ale też wyjątkowa okazja aby wyciszyć się w trakcie nastrojowych wieczorów filmowych czy wizyty w naszym SPA, a nawet, aby posiąść nowe umiejętności podczas warsztatów kulinarnych” – mówi Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Number One.