Informacje dnia

Honorowa zbiórka krwi we wrocławskim biurowcu Silver Forum

honorowa_zbiorka_krwi_w_silver_forum_wroclaw
W dniu 4 września br. w biurowcu Silver Forum we Wrocławiu odbył się Dzień Krwiodawstwa, zorganizowany przez firmę Vorwerk Polska. W czasie akcji udało się zebrać 9 litrów krwi od 20 uczestników. 
 

4 września br. odbyła się druga już edycja szczytnej akcji honorowego krwiodawstwa, zorganizowanej przez firmę Vorwerk Polska we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa we Wrocławiu. W akcji wzięło udział 20 uczestników, w tym pracowników firm posiadających biuro w Silver Forum, a także okolicznych biurowców. Dzięki ich wsparciu udało się zebrać aż dziewięć litrów krwi. Jednym z uczestników zbiórki był Dyrektor Sprzedaży oraz członek Zarządu Vorwerk Polska – Wojciech Ćmikiewicz.

– Dzień Krwiodawstwa jest idealnym pretekstem do nawiązywania współpracy – daleko wykraczającej poza umowę najmu – pomiędzy zarządcami nieruchomości i ich najemcami. To już druga edycja akcji, w której mogliśmy przyczynić się do uratowania komuś życia i wierzę, że za rok w naszej inicjatywie weźmie udział jeszcze więcej osób – powiedział Adam Bajer, zarządca nieruchomości, Multi Poland Sp. z o.o.

Silver Forum to wrocławski budynek oferujący powierzchnie biurowo-usługowe klasy A. Powierzchnia biurowa obiektu to ponad 15 tys. metrów kw. Położony jest w najbardziej atrakcyjnej dla biznesu, zachodniej części Wrocławia. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, natomiast zarządcą jest firma Multi Poland Sp. z o.o.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora