Z życia spółek

Grupa Tubądzin z nagrodą Kreator Budownictwa Roku

ben-rosett-10614-unsplash

Gala 10., jubileuszowej edycji projektu Kreator Budownictwa Roku, ze względu na epidemię SARS-CoV-2 odbyła się 19 listopada w formie wideokonferencji. Grupa Tubądzin oraz jej Prezes, Mirosław Jędrzejczyk, znaleźli się w gronie  firm wyróżnionych za znaczący wpływ na rozwój branży budowlanej.

Od 10 lat Certyfikat Kreator Budownictwa Roku przyznawany jest przedsiębiorstwom, które mają istotny wpływ na rynek i wyróżniają się produktami na tle konkurencji. Organizatorem corocznego wydarzenia jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Tegoroczna Gala jest szczególna (…) dlatego, że odbywa się w czasie pandemii. A to nie jest normalny czas. Budownictwo początkowo dobrze poradziło sobie z pierwszą falą pandemii, nieźle sobie radzi z mijającą, ale nie jesteśmy samotną wyspą i z całą pewnością czeka nas jeszcze dużo trudnych chwil. – powiedział prof. Zbigniew Kledyński, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, zapraszając widzów i laureatów na wydarzenie online.

Tegoroczna Gala jest również szczególna, ze względu na laureatów, którzy są wybitni i wyróżniający się. To Państwo stanowicie wzór, wyznacznik dla wielu innych w branży budowlanej. – dodał prezes Kledyński.

W poprzednich edycjach organizatorzy  nagradzali osoby i firmy, w jubileuszowej edycji po raz pierwszy wyróżnili także produkty oraz inwestycje, które mają wpływ na rozwój branży budowlanej. Jak zaznaczają, w trudnym czasie epidemii budownictwo pokazało swoją siłę. Należy do niewielu dziedzin, w której prac nie zawieszono, m.in. licząc na to, że stanie się jednym z elementów podtrzymania obrotów hamującej gospodarki.

Grupa Tubądzin otrzymała wyróżnienie za wpływ jaki ma na branżę, także w czasie pandemii. Jest bowiem przykładem przedsiębiorstwa, które inwestuje w najnowsze technologie, mimo trudnej i niepewnej sytuacji na polskim i na światowych rynkach. Przedsiębiorstwa, które wierzy w ochronę miejsc pracy, wzmacnianie współpracy z partnerami i jeszcze lepszą obsługę klienta. Nieustannie także pracuje nad poprawą jakości swoich produktów. Płytek Ceramiki Tubądzin nie trzeba bowiem reklamować – od ponad 30 lat firma wyznacza trendy i wprowadza nowości wzornicze na polski rynek.

 

 

Źródło: Grupa Tubądzin.