Informacje dnia

Gemini Park Tychy z rekordowymi wynikami finansowymi

Ukończone Gemini Park Tychy, fot. Gemini Park Tychy_materiały prasowe (2)

Gemini Park Tychy odnotowuje rekordowe obroty od początku swojej działalności. Zainteresowanie nową galerią jest bardzo duże, dzięki czemu ruch jest stały. To z kolei generuje bardzo dobre przychody.

 

Gemini Park to jedna z najnowocześniejszych galerii handlowych w Polsce. Jej powierzchnia wynosi aż 36,6 tysięcy metrów kwadratowych. Docelowo w Gemini Park Tychy ma funkcjonować 130 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.

Tylko w 5 pierwszych dni zakupy w nowoczesnej galerii zrobiło niemal 155 tys. osób. To bardzo dobry start, który wysoko uplasował Gemini Park Tychy w lokalnym rankingu najchętniej odwiedzanych centrów handlowych.

„Od kilku dni najemcy zgłaszają nam rekordowe wyniki, zarówno pod względem liczby klientów w sklepach, jak również obrotów podczas pierwszego tygodnia działalności. To sukces, zarówno dużych sieci, jak również lokalnych przedsiębiorców, którzy zainwestowali we franczyzę, zaufali nam i wynajęli powierzchnię w galerii” – mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora