Informacje dnia

Gdyński Klif nie zwalnia tempa – są nowi najemcy i powiększone lokale

dieter-de-vroomen-452887-unsplash
W ciągu tego roku w Galerii Klif pojawiło się 4 nowych najemców, a dwa sklepy zainwestowały w powiększenie swoich lokali. W ten weekend uroczyście otwarto salon zoologiczny Zoo Karina. Swój sklep powiększył Villeroy & Boch działający teraz pod szyldem Premium Home.

 

Jak pokazują kolejne wydarzenia, Klif nie zwalnia tempa i szykuje dla swoich klientów coraz więcej możliwości zakupowych – komentuje Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif.

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora