Informacje dnia

Galeria Klif: Salon FEMESTAGE Eva Minge już otwarty

mall galeria
FEMESTAGE Eva Minge otworzył swe podwoje w Galerii Klif w czwartek, 9 stycznia br. Marka obecna jest w światowych stolicach takich jak Paryż, Rzym czy Nowy Jork.

Elegancja w codziennym wydaniu skierowana dla młodych kobiet – taka jest filozofia marki FEMESTAGE Eva Minge. Marka stawia na prostotę i klasykę. To propozycja dla kobiet, które lubią podkreślać swoją kobiecość.

FEMESTAGE Eva Minge to kolejny salon, który otwiera się w Galerii w ciągu ostatnich miesięcy. W listopadzie galeria powitała sklepy dedykowane wystrojowi i dekoracji wnętrz, takie jak TEMPUR czy dwupiętrowy Witek Home.

– Galeria Klif jest idealną lokalizacją dla naszego sklepu – mówi Ewa Plewińska-Cięszka, Brand Manager Femestage Eva Minge. – Znajduje się tu wiele polskich marek, wyjątkowych produktów, niepowtarzalnych w Trójmieście.

 

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora