Informacje dnia

Firma ProperGate coraz bliżej MBRIF Innovation Acceleratora

ProperGate_MBRIF
ProperGate stworzyło oprogramowanie do automatyzacji zarządzania logistyką dostaw na dużych budowach. Według szacunków firmy, wdrożenie oferowanych przez nią rozwiązań pozwoli zaoszczędzić ok. 15% kosztów takich przedsięwzięć dzięki optymalizacji procesów logistycznych i eliminowaniu marnotrawstwa zasobów.

Firma ProperGate jest o krok od dostania się do Akceleratora MBRIF (Mohammed Bin Rashid Innovation Fund). Jest jednym z zaledwie 20 startupów z całego świata, które otrzymały szansę wzięcia udziału w najnowszej edycji oficjalnego programu akceleracji innowacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Nasze rozwiązanie zostało dobrze przyjęte przez ekspertów MBRIF i mamy nadzieję, że za dwa tygodnie dowiemy się, że ProperGate będzie częścią oficjalnego programu akceleracji innowacji w ZEA. Tworzymy oprogramowanie automatyzujące zarządzanie logistyką dostaw materiałów na dużych budowach. Zastosowanie naszego rozwiązania sprawi, że projekt budowlany będzie bardziej zrównoważony i transparentny, a także pomoże w jego realizacji zgodnie z harmonogramem ustalonym przez inwestora – powiedział Rafał Grudzień, CEO ProperGate.

ProperGate pracuje nad wdrożeniem swojego rozwiązania z Grupą BESIX przy projektach tej firmy w Dubaju i Rabacie, stolicy Maroka, a także z Dom Construction przy projekcie mieszkaniowym w Warszawie. Obecnie ProperGate koncentruje się na budowie wieżowców, budynków biurowych i mieszkalnych, ale także rozszerzy swoją działalność na budynki użyteczności publicznej, fabryki i magazyny.