Informacje dnia

FB ANTCZAK zrealizuje pierwszy market budowlany Leroy Merlin w Radomiu

ej-yao-194786-unsplash
ANTCZAK Construction – marka FB ANTCZAK odpowiedzialna za realizacje inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa – zrealizuje kontrakt na budowę pierwszego wielkopowierzchniowego marketu budowlanego sieci Leroy Merlin w Radomiu.

„W portfolio naszych inwestycji realizowanych w systemie generalnego wykonawstwa mamy już takie marki jak: Nestle Polska, Pratt&Whitney, MAKRO-Metro Group, MLP, Panattoni, Goodman czy Raben Polska. I to właśnie to obszerne portfolio firmy w realizacji podobnych obiektów usługowo – handlowych zdecydowało o naszej współpracy. Kontrakt z Leroy Merlin to potwierdzenie naszych dotychczasowych osiągnieć i znak, że na rynku budowlanym jakością i podejściem do realizacji inwestycji można dziś pokonać nawet dużo bardziej rozpoznawalną konkurencję.” – powiedział Marcin Antczak, prezes FB ANTCZAK.

Market francuskiej sieci, który ma powstać w Radomiu, będzie miał powierzchnię ok. 12 000 metrów kw. Obok budynku zaprojektowano pojemny, częściowo zadaszony parking dla klientów sklepu -na ponad 360 samochodów.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora