Informacje dnia

Elektrownia Powiśle podpisała umowę ze szwedzką marką

Elektrownia Powisle

Szwedzka marka Weekday, która jest częścią grupy H&M na swój pierwszy stacjonarny sklep w Europie Środkowej wybrała Elektrownię Powiśle.

Sklep marki zajmie 3 poziomy i powierzchnię w sumie ponad 450 metrów kw.
W związku z ekspansją marki oraz potencjałem, jaki dostrzegła w Europie Środkowej, pierwszy, flagowy sklep Weekday powstanie w Warszawie, w zrewitalizowanej przestrzeni Elektrowni Powiśle.

– Elektrownia Powiśle to projekt wyjątkowy pod każdym względem, także komercjalizacji. Mamy niepowtarzalną okazje zaprosić do nas nie tylko znane i cenione już marki, które są obecne na polskim rynku, ale także te, które dopiero myślą o ekspansji i wejściu do Polski ze swoją ofetą. Tym bardziej cieszy nas fakt, że Weekday swój pierwszy sklep w Polsce oraz w tej części Europy otworzy właśnie w Elektrowni Powiśle. To dowód na to, że nasz projekt jest unikatowy nie tylko w skali kraju, ale także zagraniczne marki dostrzegają w nim potencjał dla swojego rozwoju. Oferta Weekday w doskonały sposób uzupełni tenant mix Elektrowni. Ubrania i akcesoria tej marki z pewnością zainteresują niejednego klienta, który do tej pory mógł kupić jej rzeczy jedynie przez internet – dodaje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

Elektrownia Powiśle to miejsce, w którym klienci znajdą unikatowe marki modowe, pop-up i concept store’y, jakich dotąd w Polsce jeszcze nie było, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata oraz pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall. Będą mogli także doświadczyć niezapomnianych emocji i wrażeń podczas licznych wydarzeń organizowanych w przestrzeni Elektrowni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora