Architektura i design

Elastyczne biura – nowy produkt Grupy BUMA

At Office_Wadowicka 3 (1)
Każdy specjalista zdaje sobie sprawę z tego, że otoczenie ma niebagatelny wpływ na powodzenie biznesu, a znalezienie miejsca sprzyjającego rozwojowi firmy nie jest łatwe.

Doskonałe rozwiązanie w postaci nowych biur At Office oferuje Grupa BUMA, tworząc przestrzeń pracy dopasowaną do potrzeb najemcy.

Nowoczesne biura od Grupy BUMA to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób rozpoczynających działalność biznesową, jak i doświadczonych firm poszukujących atrakcyjnej lokalizacji w przystępnej cenie. At Office to 1200 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w dwóch świetnych lokalizacjach na terenie Krakowa. Położona blisko centrum Wadowicka 3 oraz znajdujący się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego Dot Office, dają możliwość rozwoju w świetnie skomunikowanym biznesowo otoczeniu.

Nowoczesne kompleksy biurowe klasy A, stworzone przez Grupę BUMA, to lokalizacje nieprzypadkowe – zarówno Wadowicka 3, jak i Dot Office oferują bowiem bliskość głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa, gwarantując tym samym doskonałe połączenie z innymi dzielnicami miasta czy też portem lotniczym. Deweloper, w trosce o najwyższy komfort najemców zadbał o szczegóły takie jak dedykowane At Office miejsca postojowe, a także łatwy dostęp do ścieżek rowerowych, czy przystanków komunikacji miejskiej. At Office to w pełni wyposażone biura z dostępem 24/7, ultraszybki Internet, strefy wypoczynku, sale konferencyjne oraz wiele innych udogodnień tj. klinika medyczna, lunch bary, restauracje, paczkomat, sklepy. W zależności od potrzeb najemcy mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza dostępnych powierzchni, od 30 do 215 m kw., a minimalny okres wynajmu to 3 miesiące.