Informacje dnia

Eiffage: zakończenie budowy Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem

Radisson Blu Zakopane 3_Eiffage

Firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB) zakończyła budowę czterogwiazdkowego hotelu Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane.

Nowy hotel znajduje się zaledwie 2,6 km od wyciągu narciarskiego na Kasprowy Wierch. Kompleks składa się z części hotelowej o powierzchni 14 072 metrów kw. oraz apartamentowej, która liczy 7 350 metrów kw. powierzchni całkowitej.
Do dyspozycji gości oddano już część hotelową: 158 pokoi, siedem sal konferencyjnych oraz trzy bary i dwie restauracje. Hotelowe centrum Wellness & Spa wyposażone zostało w siłownię, 20-metrowy basen, jacuzzi, saunę i orientalną łaźnię błotną typu rasul. Dodatkowo do dyspozycji gości jest zewnętrzne jacuzzi, które stanowi przedłużenie basenu. W hotelu, na poziomie -1, przygotowano 49 miejsc parkingowych, a kolejne 61 miejsc zlokalizowano na parkingu zewnętrznym.
Ostatnie prace wykończeniowe trwają w części apartamentowej, w której zaprojektowano 68 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 175 metrów kw. oraz 59 miejsc parkingowych, rozmieszczonych na 2 poziomach podziemnych garaży.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora