Informacje dnia

Domy na osiedlu Golf Park wprowadzone do sprzedaży w ramach etapu D

Golf Park
INPRO wprowadziło do oferty ostatnie domy w ramach etapu D osiedla Golf Park w Tuchomiu. W sprzedaży znalazło się siedem domów, w tym sześć w zabudowie bliźniaczej oraz jeden wolnostojący o powierzchni użytkowej 158 mkw. i 200 mkw. Zakończenie budowy zaplanowane jest na sierpień 2020 roku.

Osiedle Golf Park jest zlokalizowane 6,6 km od granic Gdyni, do której można dostać się trasą szybkiego ruchu w zaledwie 20 minut. Inwestycja położona jest pośród lasów w malowniczym Tuchomiu i w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Tuchomskiego. Wyjątkowa lokalizacja Golf Park umożliwia spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, m.in. dzięki 34-kilometrowej trasie rowerowej, łączącej Gdańsk Osowę z Sianowem. Mieszkańcy mogą korzystać także z wielu ścieżek spacerowych oraz pól golfowych w Tokarach, oddalonych o 5,5 km od osiedla. W odległości 11,5 km od inwestycji znajduje się również Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.
Wszystkie domy w ramach osiedla Golf Park położone są na działkach o powierzchni od 514 metrów kw. do 1.191 metrów kw. i mają powierzchnię użytkową od 158 metrów kw. do 200 metrów kw.
Ceny nieruchomości pozostałych w ofercie wraz z działką rozpoczynają się od 623 tys. zł brutto.