rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży nowe mieszkania w Warszawie

MNO-etap-2---Przeglądarka---14-10-2021_web

Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży nowe mieszkania w Warszawie. Są one zlokalizowane w inwestycji Miasteczko Nova Ochota.

W ofercie dewelopera jest 129 funkcjonalnych lokali mieszkalnych. To 7 etap tej cieszącej się popularnością inwestycji powstającej na styku trzech warszawskich dzielnic: Ochoty, Włoch oraz Rakowa. Własne „M” można kupić już od 388 tys. zł.
Inwestycja Miasteczko Nova Ochota to konsekwentnie realizowana od 2019 r. koncepcja „miasta w mieście” z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. Bliskość terenów zielonych z jednej strony oraz doskonała komunikacja z innymi częściami miasta i dostęp do infrastruktury pozwalającej na codzienne sprawne funkcjonowanie z drugiej – to niepodważalne walory tej lokalizacji.
Deweloper oferuje mieszkania na sprzedaż o powierzchni od 28 do 97 m2. W inwestycji są zarówno mieszkania 1- pokojowe dla singli, jak i 5-pokojowe, dla rodzin z dziećmi.

— Miasteczko Nova Ochota to powód naszej satysfakcji. Na rynku warszawskim, podobnie jak i w innych dużych miastach, po prostu nie ma już przestrzeni na realizację tak wieloetapowych założeń, a nam się to udało — mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu w Victorii Dom. Podkreśla, że chociaż w ubiegłym roku ogółem na rynek trafiło w Polsce rekordowe 165 tys. mieszkań to w 6 największych miastach liczba dostępnych ofert spadła do najniższego poziomu od przeszło dekady. Według raportu JLL „Rynek mieszkaniowy w Polsce IV kw. 2021 r.” na koniec 2021 r. konsumenci mogli wybierać z puli 37,4 tys. mieszkań, mniejszej aż o ponad 20% niż rok wcześniej. — Pomimo wzrostu cen o 17% łączna wartość wszystkich mieszkań oferowanych na sprzedaż spadła rok do roku o ponad 8% — dodaje dyr. Rathe-Głowacka.