Informacje dnia

Centrum Handlowe Turawa Park intensywnie rozwija grono swoich najemców, stawiając na różnorodność branż

alex-holyoake-361922-unsplash
CH Turawa Park intensywnie rozwija grono swoich najemców, stawiając na różnorodność branż. W piątek 16 sierpnia nowy sklep otworzy międzynarodowa sieć Action, która zaproponuje klientom ponad 6 000 produktów codziennego użytku w 14 kategoriach asortymentowych. Lokal obejmie ponad 1 000 mkw. powierzchni handlowej.

Nowy sklep Action w CH Turawa Park zostanie otwarty w parku handlowym pomiędzy sklepem KIK a Punktem Odbioru Zamówień IKEA.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Action zaufało CH Turawa Park. Jest to marka wciąż stosunkowo nowa w Polsce, która dynamicznie się rozwija i zyskuje na znaczeniu w skali całego rynku retail. Widzimy duże zainteresowanie wśród konsumentów sklepami o charakterze dyskontowym, w których znajdą szeroką gamę asortymentu w niskich cenach. Kontynuując strategię rozwoju poprzez nowe otwarcia wsłuchujemy się w ich głosy, tak aby przy okazji wizyty w CH Turawa Park mogli zaspokoić wiele potrzeb na raz – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, Dyrektor CH Turawa Park.

Action jest na europejskim rynku od ponad 25 lat. Od momentu wejścia do Polski w 2017 r. dynamicznie się rozwija i otwiera kolejne lokalizacje.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora