Informacje dnia

Centrum Handlowe Auchan Swadzim poszerzyło swoją ofertę

alex-holyoake-361922-unsplash
Centrum Handlowe Auchan Swadzim poszerzyło swoją ofertę w segmencie zdrowie i uroda. Od połowy grudnia 2018 roku klienci mogą zrobić zakupy w drogerii Hebe, która zajęła lokal o powierzchni około 280 mkw. Jest to piąta drogeria Hebe otwarta w ciągu ostatnich 12 miesięcy w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. 

Centrum Handlowe Auchan Swadzim koło Poznania tworzy blisko 50 salonów z modą, obuwiem, elektroniką, sprzętem AGD i multimediami, a także punkty usługowe, kawiarnie, restauracje oraz hipermarket Auchan i market budowlany Leroy Merlin. Tak rozbudowana oferta sprawia, że klienci mogą zrobić różnorodne zakupy.

Od połowy grudnia 2018 roku klienci Centrum Handlowego Auchan Swadzim mogą korzystać z oferty drogerii Hebe. Znajdą tam bogaty asortyment kosmetyków, zapachów i produktów do pielęgnacji. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni około 280 mkw.

 

Drogeria Hebe otwarta w Centrum Handlowym Auchan Swadzim jest piątą lokalizacją tej marki w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Z oferty drogerii Hebe mogą także korzystać klienci Parku Handlowego Auchan Bielany na Dolnym Śląsku, Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan na Pomorzu, Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz oraz podwarszawskiej Galerii Łomianki.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora