rynek nieruchomości na wynajem

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz rozszerza ofertę w segmencie kultury i rozrywki

leslie-holder-555818-unsplash
W dniu 24 maja w bydgoskim obiekcie został otwarty nowoczesny salon sieci Empik o powierzchni ponad 201 metrów kw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz oferuje klientom różnorodną ofertę handlową, a dzięki zakończonej w ubiegłym roku modernizacji odwiedzający obiekt mogą korzystać również z nowych, wygodnych przestrzeni i nowoczesnych technologii. 24 maja w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz został otwarty nowoczesny salon sieci Empik, który zajął lokal o powierzchni ponad 201 metrów kw. Klienci znajdą w nim bogaty wybór książek, prasy, filmów, muzyki, multimediów, artykułów papierniczych i kreatywnych, zabawek i gier planszowych oraz bilety na wydarzenia kulturalne w całej Polsce.
– Zależy nam na tym, by podczas wizyty w naszym centrum handlowym klienci mogli znaleźć jak najszerszy asortyment produktów z wielu kategorii. Dlatego cieszę się, że do grona naszych najemców dołączył salon Empik, który rozszerzył ofertę obiektu w segmencie kultury. Dodatkowym atutem salonu są nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają robienie zakupów – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz odpowiada Ceetrus Polska. Spółka od wielu lat współpracuje z marką Empik, a salony tej sieci znajdują się obecnie w 10 Centrach Handlowych Auchan w całej Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora