Informacje dnia

Centrum Cracovia Outlet w Krakowie podpisało umowę z nowym najemcą

co3
Proces komercjalizacji centrum Cracovia Outlet aktywnie postępuje. Realizowane przez krakowski holding spółek KG Group centrum outlet, które powstaje na obszarze kompleksu handlowego typu mixed-use, poszerzyło właśnie ofertę dziecięcą o asortyment marki Smyk.

Do kluczowych atutów inwestycji należy lokalizacja. Centrum outlet powstanie w centralnej części miasta, w miejscu z istniejącą już tradycją handlową, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Krakowa – ul. Nowohuckiej, z której do kompleksu będzie można dojechać dwoma osobnymi wjazdami. Napływ mieszkańców z oddalonych części miasta i z okolic Krakowa umożliwią także bardzo dobre połączenia z autostradą A4 i drogą ekspresową S7.

„Lokalizacja dobrze wpisuje się w nasze oczekiwania. Widzimy w niej potencjał dla kolejnej udanej inwestycji” – mówi Paweł Oskędra, Property Director sieci Smyk.
„Już dziś wiadomo, że lokalizacja centrum Cracovia Outlet doskonale wpisze się w styl życia krakowian. Dodatkową perspektywę rozwoju stanowią planowane w mieście inwestycje drogowe, które wpłyną na rozbudowę stref dojazdu i zwiększą dostępność lokalizacji dla mieszkańców dalszych części Krakowa, zwłaszcza Nowej Huty” – mówi Katarzyna Szabelska, Associate Director z firmy BOIG, która odpowiada za komercjalizację obiektu.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora