Informacje dnia

Centra handlowe: rekordowy listopad w Galerii Katowickiej

Photo_Galeria_Katowicka

18% wzrost sprzedaży, ponad 1,3 mln klientów oraz rekordy dziennej sprzedaży i odwiedzalności – tak wyglądają wyniki Galerii Katowickiej za listopad. Na koniec 2017 zarządca obiektu spodziewa się zdecydowanego przekroczenia progu 15 mln klientów i równie imponującej sprzedaży najemców.

W listopadzie, podczas kampanii Black Friday, realizowanej w innowacyjny sposób pod hasłem „Czorny Piontek – Czorny Weekend, czyli fedrujemy niskie ceny do -75%”, Galerię Katowicką odwiedziło jednego dnia 72 tys., a przez cały weekend 166 tys. osób. Był to rekord wszech czasów – odwiedzalność przewyższyła nawet tę z dnia otwarcia, kiedy przed wejściem do centrum handlowego oczekiwały tłumy, spodziewając się wyjątkowych atrakcji i prezentów.

 Wzrost sprzedaży podczas całego Black Weekendu zadeklarowało 81% najemców Galerii Katowickiej, a ich sprzedaż zwiększyła się średnio o 584%. Natomiast w sam piątek, czyli Black Friday, wzrost sprzedaży zadeklarowało 87,4% najemców i było to średnio 1220,4% w porównaniu do roku poprzedniego. Cały listopad zamknął się wysokim 18% wzrostem sprzedaży w całym obiekcie.

Zarządca z uzasadnionym optymizmem oczekuje wyników grudnia i całego roku 2017.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora