Informacje dnia

CBR Events trafiło do drugiego etapu przetargu na obsługę Hali Gwardii

uscisk reki
CBR Events trafiło do drugiego etapu przetargu na obsługę Hali Gwardii w Warszawie. Zakończenie całego procesu wyłaniania operatora Hali Gwardii oraz podpisanie umowy zaplanowane jest na połowę 2023 roku.

Władze Warszawy rozpoczęły kolejny etap wyboru partnera do obsługi oraz remontu Hali Gwardii. Do dalszego postępowania zakwalifikowała się między innymi firma CBR Events, która jest aktualnym operatorem obiektu.
Przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta w imieniu Miasta Stołecznego Warszawy jest remont, jaki i utrzymanie oraz zarządzanie Halą Gwardii. Wybrany operator będzie zobowiązany do przeprowadzenia wszystkich prac modernizacyjnych zabezpieczających i eksponujących najcenniejsze architektonicznie i historyczne detale obiektu.

„Zarządzamy Halą Gwardii od 2017 roku i od tego czasu – ku naszemu ogromnemu zadowoleniu – obiekt ten stał się jednym z najpopularniejszych miejsc targowo-restauracyjnych w Warszawie. Systematycznie uatrakcyjniamy naszą ofertę gastronomiczną i zakupową, a jednocześnie organizujemy wiele wydarzeń kulturalno-społecznych przybliżających Warszawiakom również smaki i kulturę innych narodów. Przejście do kolejnego etapu przetargu pokazało, że kierunek obrany przez nas przy zarządzaniu obiektem znajduje nie tylko uznanie wśród klientów. Nasze plany na przyszłość są również interesujące dla władz miasta” – mówi Robert Baj, prezes CBR Events, aktualny operator Hali Gwardii.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora