Z życia spółek

Carrefour Polska podpisał kontrakty farmerskie z polskimi rolnikami

s-700-x

W dniu 24 kwietnia 2018 r. Carrefour Polska podpisał specjalne kontrakty farmerskie z siedmioma polskimi producentami warzyw i owoców.

Podpisanie powyższych omów to ważny krok w kierunku wdrażania strategii Transformacji Żywieniowej przez Carrefour. Umowy będą zapewniać wysoką jakość warzyw i owoców dla klientów sieci oraz stabilność współpracy dla obu stron.

Kwestia zdrowego odżywiania jest dla marki Carrefour Polska niezmiernie istotna.  Duże znaczenie ma więc tutaj współpraca z rzetelnymi dostawcami, będącymi w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom klientów Carrefour.

 

Cieszymy się, że dzięki naszej strategii współpracy mali dostawcy nie muszą troszczyć się o sprzedaż i korzystają z naszego doświadczenia i kompetencji. Widzimy, że korzystne warunki pozwalają im z roku na rok zwiększać uprawy, przez co stają się coraz silniejszymi firmami – mówi Anna Kurnatowska, Dyrektor Działu Handlowego Produktów Świeżych w Carrefour Polska. Jesteśmy także dumni z długoletniej współpracy z dostawcami. Jest to dowód na to, że spełnia ich oczekiwania i przynosi rolnikom szereg korzyści.”