Informacje dnia

Budynek Royal Business Park w całości wynajęty spółce BioFeed

Royal_Business_Park_Gdansk
Spółka BioFeed specjalizująca się m.in. w żywieniu zwierząt podpisała umowę na najem 5 540 mkw. powierzchni magazynowej oraz 620 mkw. biurowo – socjalnej w gdańskim kompleksie Royal Business Park. Na doradcę w transakcji BioFeed wybrał agencję AXI IMMO.

BioFeed Sp. z o. o. zajmie w całości jeden z dwóch budynków kompleksu Royal Business Park. Nowa lokalizacja BioFeed obsłuży zarówno dystrybucję krajową, jak i działalność eksportową.

Odnosimy duże sukcesy jako producent pasz, karm, artykułów pielęgnacyjnych i akcesoriów dla zwierząt, a także producent i dystrybutor narzędzi oraz dystrybutor produktów dla rynku hobby, dlatego sukcesywnie zwiększa się nasze zapotrzebowanie na wielkość i jakość powierzchni magazynowej i biurowej. Wierzymy, że konsolidacja różnych gałęzi biznesu w jednym obiekcie pozwoli na uzyskanie efektu synergii w postaci usprawnienia i zwiększenia efektywności procesów logistycznych, czy współpracy poszczególnych działów handlowych w jednej lokalizacji – komentuje Michał Wysocki, Prezes Zarządu BioFeed Sp. z o. o.

Royal Business Park to centrum dystrybucyjne, które łączy funkcje magazynowe i biurowe. Kompleks wybudowany przez krajowego inwestora znajduje się na terenie Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego oraz strefy ekonomicznej. Na inwestycję składają się dwa budynki o łącznej powierzchni 11 150 mkw. dysponujące wysokiej klasy powierzchnią magazynową i biurową.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora