Informacje dnia

BTS biurowo-magazynowy w ramach Bolero Office II

wizualizacja_Bolero_Office_II
UL International to centrum badawczo–rozwojowe świadczące usługi dla firm z różnych branż w zakresie testowania, inspekcji oraz certyfikacji w celu uzyskania dopuszczenia produktów na rynek.

W związku z rozwojem firmy oraz ciągłym rozszerzaniem zakresu usług, firma zadecydowała o zmianie lokalizacji siedziby w Polsce.

„UL International dynamicznie rozwija się na całym świecie, w tym również w Polsce. Stale poszerzamy zakres naszych usług, co z kolei pociąga za sobą potrzebę zatrudniania specjalistów w danych dziedzinach. Zdecydowaliśmy się na relokację, ze względu na dynamiczny wzrost zatrudnienia, a także potrzebę zwiększenia powierzchni laboratoryjnej. Nowy obiekt, który został specjalnie dla nas zaprojektowany, będzie uwzględniał szereg kryteriów technicznych i jakościowych specyficznych dla centrum badań i certyfikacji” – komentuje Beata Staniszewska, UL Polska Site Leader.

Realizowany dla firmy projekt BTS będzie miał 3 600 mkw. powierzchni, z czego ok. 2 000 mkw. zajmie część biurowa. W części technicznej obiektu będzie zapewnione doświetlenie w standardzie biurowym oraz ponadstandardowa wentylacja dualna, ze względu na zlokalizowane tam laboratorium.

Bolero Office Point II to kompleks biurowy, który docelowo będzie miał 13 629 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 7 kondygnacjach naziemnych. Biurowiec Bolero zlokalizowany jest na warszawskich Włochach w pobliżu skrzyżowania Alej Jerozolimskich i ulicy Łopuszańskiej, głównych dróg wyjazdowych z Warszawy. Zaletą lokalizacji jest niewielka odległość do centrum Warszawy i Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Właścicielem obiektu jest firma Real Management S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora