Informacje dnia

Branża nieruchomości i budownictwa: partnerstwo na rzecz dostępności

Podpisanie Partnerstwa 2
W dniu 3 lipca 2018 roku w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju firma Go4Energy podpisała Partnerstwo na rzecz dostępności, którego celem jest współpraca w ramach programu Dostępność Plus.

Deklaracja sygnowana została również przez Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Wspierania Budownictwa Zrównoważonego, którego firma Go4Energy jest współzałożycielem.
Ideą przewodnią partnerstwa jest stworzenie platformy wymiany wiedzy merytorycznej pomiędzy podmiotami, stowarzyszeniami, firmami, organizacjami, działającymi w zakresie szeroko pojmowanej dostępności. Podpisanie porozumienia stanowi oficjalne potwierdzenie, że Go4Energy będzie kierować się w swojej pracy ideą dostępności, wpływając na otoczenie poprzez usługi świadczone dla branży nieruchomości i budownictwa.

Go4Energy to niezależna spółka doradcza, obecna na rynku od 2008 roku i z doświadczeniem w realizacji usług na projektach o łącznej powierzchni 5 mln metrów kw. Działając w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, opracowuje długoterminowe projekty zarządzania energią w nieruchomościach i zapewnia doradztwo związane z racjonalizacją inwestycji na etapie koncepcyjnym, projektowym i eksploatacyjnym.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora