Informacje dnia

Biurowiec Łódź 1 pod opieką Colliers International

Łódź 1

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, objęła w zarządzanie biurowiec Łódź 1 należący do Grupy Prime Holdings.

Łódź 1 to czterokondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni najmu 6,5 tys. metrów kw. Zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy alei Piłsudskiego 22, dzięki czemu najemcy mają do swojej dyspozycji rozbudowaną infrastrukturę miejską: przystanki tramwajowe i autobusowe, centrum handlowe Galeria Łódzka, deptak na ulicy Piotrkowskiej oraz liczne restauracje, kawiarnie i sklepy. Na parkingu podziemnym znajduje się 130 miejsc parkingowych.

— W ciągu ostatnich kilku lat Łódź urosła do rangi jednego z najdynamiczniej rozwijających się biurowych rynków regionalnych, dzięki czemu stała się atrakcyjnym miejscem do inwestowania dla deweloperów i funduszy. Nasza firma dostrzega ten potencjał, dlatego mogę z radością poinformować, że portfolio zarządzanych przez nas obiektów poszerzyło się o kolejny atrakcyjny projekt z tego miasta: Łódź 1 — mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Colliers International.

Właścicielem biurowca Łódź 1 jest Prime Holdings Group – prywatna, zarządzana przez właściciela platforma, która aktywnie inicjuje, strukturyzuje, finansuje i zarządza inwestycjami w nieruchomości typu Private Equity, ze szczególnym naciskiem na region Europy Środkowo-Wschodniej. Grupa posiada zróżnicowany portfel dochodowych aktywów na rynku nieruchomości, który obejmuje centralnie zlokalizowane budynki biurowe, handlowe i mieszkalne, a także projekty deweloperskie i rewitalizacyjne w segmencie biurowym i mieszkaniowym.